SponsorzyZELMER
Marka z tradycjami, która doskonali swoje produkty od 60 lat. Rynkowy lider drobnego sprzętu AGD w Polsce. W swoim portfolio posiada m.in. blendery, parowary, sokowirówki, wyciskarki, suszarki spożywcze i wiele innych sprzętów, które ułatwiają prowadzenie zdrowego, aktywnego stylu życia. Dzięki ich szerokiemu zastosowaniu, można w nich przyrządzić lekkie, pełnowartościowe posiłki, zdrowe obiady dla całej rodziny czy domowe desery i słodkości – koktajle, konfitury, dżemy. Zelmer chętnie wspiera zdrowy tryb życia i angażuje się w aktywności na świeżym powietrzu, warsztaty kulinarne i sportowe zmagania. W bogatej ofercie urządzeń, każdy miłośnik zdrowego gotowania znajdzie coś dla siebie.

Zapraszamy do zapoznania się z marką na www.zelmer.pl oraz na profilu FB – Eco Gotowanie.

 

Fit&Easy
W zgodzie z naturą i najwyższą jakością.
Starannie wyselekcjonowane, wyłącznie naturalne surowce, certyfikowani dostawcy oraz jedne z najnowocześniejszych w Europie zakładów przetwórstwa warzyw to solidne podstawy gwarantujące jakość produktów Fit&Easy.  W ofercie znajdują się zarówno sałaty mono takie jak popularna rospzonka czy rukola, jak i mieszanki różnych rodzajów sałat oraz bogate w witaminy warzywa liściaste: jarmuż i szpinak. Wszystkie produkty są gotowe do spożycia: umyte, delikatnie osuszone i zapakowanie w tzw atmosferze ochronnej, która zapewnia dłuższą świeżość warzyw.

Mieszanki sałat Fit&Easy to nie tylko szybki i praktyczny sposób na wyborną sałatkę, ale przede wszystkim doskonała możliwość łączenia wielu składników i smaków bez konieczności kupowania poszczególnych warzyw. A przemyślane zakupy, to podstawa ekonomicznej kuchni, która może być różnorodna i smaczna. Starannie przygotowane mieszanki Fit&Easy łączą w sobie różne rodzaje, smaki i kształty sałat. Stanowią idealną bazę zarówno do dań na zimno jak i ciepło, można je podawać z dodatkiem dressingów lub sezonowych warzyw. Dlatego warto po nie sięgać przez cały rok.

www.fitandeasy.pl

Zamknij